Hakkımızda

Berkay Oto Elektrik, 1990 yılında Suat Evcil tarafından Malatya Yeni Oto Sanayi Sitesinde hizmet vermeye başladı. O yıllarda Oto Elektrik, Marş, Marş Motoru, Şarj Dinamosu, Oto Elektrik Tesisatı, Cam Otomatiği, Merkezi Kilit, Akü vb. Oto Elektrik işleriyle hizmet vermeye devam etmiştir. Gelişen teknolojimiz ile bunlara şu anda oto elektrik ve elektronik, Oto klima, ABS sistemleri, Airbag Sistemleri, Kilometre Saatleri, BSİ (Sigorta Tablosu) Sistem tamirleri ile hizmet etmeye devam etmekteyiz. Her marka ve model otomobilinizin elektrik ve elektronik arıza tespitleri yapılmaktadır.

Araçlarınızın elektrik ve elektronik arızaları bilgisayar sistemi ile tespit edilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana kusursuz bir hizmet sunmak için odaklanan Malatya oto elektrik, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmiştir.

Müşterilerine, kaliteli hizmet sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümleri Malatya oto elektrik olarak sunmaktayız.

MALATYA OTO ELEKTRİK yaptığı işin kalitesine güvenerek ve teknolojiyi de bünyesinde bulundurarak siz müşterilerine tam donanımlı bir hizmet sunuyor.